27 Nisan 2012 Cuma

benim ebem de diana zaten

 ilk ergenliğe girdiği zamanı hatırlayan var mı? ah tanrım. şu an mallıklarım yüzünden eski halimin kıçına/kıçıma  bi tekmeyi basasım geliyo açıkcası. ama şu da var ki, ilerde de şu an yaptıklarıma söveceğim =_= hiç bi zaman ay şu zaman da mantıklı davranmışım diyeceğim bi geçmişim olmıycak yani. eh, hiç şaşırtıcı bi bilgi olmadı doğrusu bu -_____________________-
hadi bakalım, itiraf vakti. 2. ergenlik krizimi yaşıyorum evet. ki tuhaf olan millet birinciyi hala atlatamadı asdfghjk
face, twitter ya da diğer vıttırı zıttırı sosyal ağlarından biliyoruz ki, insanlar beğenilmeye bayılıyor. kimse bunu inkar etmeye uğraşmasın, tabi eğer millet beğensin diye fotoğraf koymuyorsan, bağlantı ya da durum paylaşmıyorsan ayrı. ki o zaman da asosyalin tekisin demektir.
peki bunun bi orta yolu yok mu? elbette var ve çoğu insan da bu yolda ilerliyor ama biz ergenler herşeyin fazlasına meyilli olduğumuz için resmen at gözlüğü takmış gibiyiz. yani hadi ama. hayatın tüm çilesi sende, aşık olduğun vatandaş sana yüz vermiyo -ki öyle biri olmamasına rağmen aşk sözleri paylaşanlar... gidin kendinizi bi yerden atın plz-, tüm ailen öldü, sen de yalnızsın çoook yalnızsınnnn... YÜRÜ. GİT.
yani tamam ben de bağlantı paylaşıyorum, eh elbette durum da arada sırada olmuyo değil, zaten size hiç bişey paylaşmayın diyen de yok... da özelinizi gelip de anasayfada görmek istemiyorum ben kardeşim suç mu yani?
hayır bi de o kadar komikler ki. o acılı sözler falan. vay efendim kalbine gömmüşmüş vay efendim kan ağlıyormuş vay efendim vıdı vıdı. ya hani sevgilin vardır tamam yine anlarım da bazıları gerçekten abartmıyo mu sizce de :/ ? ben genelleme yapmıyorum zaten, arkadaş listemin yarısı o tarz şeylerden arınmış düzgün durumlar paylaşan insanlarla dolu. ama gerçekten bazen öyle insanlar çıkıyor ki... hani sırf beğenilsin diye paylaştıklarını çok belli edenler... ah işte. orda onlara öyle bi uçasım geliyor ki.
işte o zaman pişkinlikle altlarına basıyorum yorumumu : benim ebem de diana zaten. aaah ahh öyle bir zevk yok azizim uwu

2 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Sheridan hanım kızım, hazır yazılıların bitmişken otursan, kıçını ayırıp yazsan falan? Hep ben mi uyarcam abi |:I
  zaten malkotpoponayt yazmıyo. Bari sen yaz. Ben de bu hafta bişeyler yazarım muhtemelen.
  Not: bu yorumu okuyunca sil.
  Tuvaletim var bye.

  YanıtlaSil